Внимание, вирусна атака!

Публикувана на: 30.01.2009, от Eli_83
Кoментари:13

  Здравейте, не приемайте от никого следния файл:

   

Lady_East_Her_Shit--www.y...com

  Гаден вирус е! Саморазпраща се като файл без контролно

до всичките ви абонати!

Коментари 13

02.03.2009 Eli_83

Profile

   Благодаря за доверието....Smile

Да, прав си за много неща...Извинявай за този пост....и  аз не го харесвам...написах под емоцианално въздействие...

28.02.2009 b_gerasimov

Profile

Ели, Ели! Тоя последния пост е направо съсипващ. Приемам, че огорчението ти е временно, защото чета с удоволствие постовете ти, макар че аз самия рядко имам време да писателствам. Imperatora66 е толкова учител, колкото аз съм заварчик - обзалагам се на това. Ако успее да ми докаже че бъркам, съм готов да го поя и храня в най-близкото до тях хубаво заведение, че и на ръце ще го занеса до тях, ако не може да се прибере. Ще му поднеса и извинения, но рядко губя облози. Колкото до форума- тук си е като в живота- можеш да срещнеш и добри, и не чак толкова добри, и откровено лоши. Имайки в предвид, че болшинството все пак са учители, поне няма пълните глупости и хамалските псувни, които често се срещат из по-масовите форуми. А дали си учителка или ученичка, това във форума няма никакво значение. Важни са мненията, които даваш и до колко си компетентен, когато се изказваш. Така че- чакам следващите ти постове ;)

25.02.2009 Eli_83

Profile

  Smile Да, разгадавам го!

   Тук е безсмислено да се спори, в това съм се убедила отдавна, въпреки че и този форум имаше своите върхове! Най-добре си личи ако се разгледат архивираните теми от "На лафче", но средата, краят вече си личи скапването на ситуацията тук!Smile

  Има едно явно нещо, че хората в нета си взаимодействат и са психологически обвързани, колкото и да не се познават!

  Аз съм против изграждането и поддържането на ОСОБЕНИ взаимоотношения, но.....хората правят един форум....На мен лично тово ми беше едно от най-прекрасните места в нета...., но....,

 Дори са ми писали неща от рода на "не желая поздравите ти, думите ти са пълни с отрова, ти не си човек от истинския ми живот"....Smile

 Е, да ама все психологически обвързани, дано Вашият сайт да не попада в такива чудеса на чудесата! Единствено ми е неудобно от някои от нашите модератори....., че и аз им /му/ създадох проблеми...единствено от уважение към екипа на www.teacher.bg  не пиша ВЕЧЕ всичко, което мисля...за известна част от ..потребителите!Smile Така или иначе чуждото мнение не се понася с лекота, трудно можеш да не се съгласиш с обидите отправени по твой адрес! Попаднах на парадокс, че аз съм някакъв феномен, с който 99% от учителите тук не могат да се "справят"..?...Indifferentл все още се опитвам да разшифровам и тази мисъл....да си меря думите, защото....съм знаела какво ще последва...?....Лошото е, че тук репресивните методики не могат да дадат резултата, защото нито могат да ме изгонят от час, нито да ме гласуват на педагогически съвет за някакъв вид наказание, ако това са им единствените познати методи за справяне-тук няма как да работят..Smile А и част от главно действащите лица са май/мое мнение/ хора свикнали да прекарват по-голямата част от живота си по съдебните зали  във водене на дела, по-добре да се стои далеч от ткива хора-за едното нищо могат да Ви съсипят целия живот и да Ви превърнатв в такива като тях самите!Sad Така че обиждат ли Ви-съгласявайте се, инак го приемат като вид обида и унижение към самите тях! Как така ще нарекат някой шизофреник и той няма да е съгласен..???...подрива се авторитета на учителската гилдия, не може да се възразява!!Smile

  Спокойствието и приятната атмосфера са най-важното нещо!Smile Това трябва да се разбере не само от потребителите в нета, а изобщо от хората...във всяка една среда, в която попадат!

25.02.2009 imperatora66

Profile

Ели всеки свободно може да си направи клуб в сайта ми стига да има това желание,сайта ми е\ съставен от клубове!

На всеки клуб пише ника на създателя на сайта вми!Няма цензура и няма обиди,тук вече разбрах,че има разни мърльовци,които не са се доказали и пишат простотии,но аз изобщо такива не ги отразявам!

Computer 

24.02.2009 Eli_83

Profile

  Здравейте! Впечатленията ми са страхотни! Момичетата, които пишат са невероятно ерудирани и приятни! След като написах първия пост за HIV, не след много време се появиха около 5 коментара, които са на изключително високо ниво! Не съм очаквала, че ще  пишат за CD маркерите и т.н....приятно съм очарована от тях! А и поздравите, които си разменят...атмосферата наистина е страхотна, поздрави за сайта!Smile

  Да, но не зная какъв е този клуб, защото www.teacher.bg е единственият форум, в който някога съм писала..., а и ще ми трябва време, за да се ориентирам в сайта...много е голям!Smile А и все още не ме и познават....и  ми е малко спечено!Smile 

24.02.2009 imperatora66

Profile

Привет Eli_83,видях,че си писала в сайта ми!

Благодаря за това!

Впрочем повечето в моя сайт са от бившия неоген,там имах клуб"за проблеми с компютрите "с повече от 1300 членове от цял свят,но след обединението на Импулс и неоген за една вечер направих сайта си и в него взеха да идват хора!
Винаги си добре дошла,можеш да си поставяш теми свободно,а ако желаеш,може и да ти се направи място за клуб,както  на останалите в сайта ми! Computer

 

24.02.2009 Eli_83

Profile

 Здравейте отново!Smile

   Останах доста приятно изненадана от сайта Ви, има интересни подфоруми:здравни грижи, красота, диети....Smile Допада ми и атмосферата! Все още не съм регистрирана, но тук съм автор на интересни теми свързани със здравето и медицината, тъй като са си мои авторски, мисля да започна да ги пренасям във вашия сайт, където ще ги и разширяваме и обновяваме!Smile

 

user: imperatora66

Надявам се да си помагаме взаймно!

И аз това искам-мисля, че нещата ще се получат добре! Засега имате пълното ми одобрение да ползвате всеки мой пост носител на каквато и да е научна информация и да го качвате във Вашия сайт, след като се поосвободя ще продължа процеса!Smile

  Чао и до скоро!Smile Мисля, че ще се разбираме чудесно!

  П.С. Повечето постове, на които държа са в подфорум Биология!

23.02.2009 Eli_83

Profile

 Да, не съм! И не съм "тази", а "тя" или просто Ели!Smile

  Ученичка в 11-ти клас съм!Smile

23.02.2009 imperatora66

Profile

ОК 

23.02.2009 zdravkop

Profile

user: imperatora66

Надявам се да си помагаме взаймно!

Все пак и аз съм учител! Yes

 

Само че тази, на която пишете, не е.