8ми Март

Публикувана на: 29.01.2009, от rossica_ivanova
Кoментари:5

Здравейте Колеги!Спешно ми трябва сценарий за 8ми Март за 1-ва група.Нещо по-раздвижено,кратичко (кратки сценки,пиески,стихчета).Пишете ми на rossica_ivanova@abv.bg ,ако имате идеи.Благодаря предварително!Stick out tongueSmile

Коментари 5

20.04.2009 rossica_ivanova

Profile

rossica_ivanova.1973@abv.bg ,но с долно тире росица иванова! Благодаря за отговорите.Извинявам се,че пиша чак сега,но приемам още идеи.

12.02.2009 mima_28

Profile

 наистина имейла е грешен.и аз и писах и ми ги връща.

12.02.2009 emma

Profile

 

 

user: si_iv

Skapa kolejke,ima dostata4no mnogo literatura.Ako se porovite,6te namerite mnogo ne6ta.Vlojete tvor4estvo nali zatova sme u4ili.Ako i za 1 grupa ne mojete da izgotvite scenarii to ne Vi e miastoto tam.Napuskaite!

не съм съгласна със si_iv -  точно първа група е най- трудна и е много важно да успееш да почерпиш от опита на минали вече по този път, защото големите деца са като пружинки - каквото и да им поднесеш са способни да го реализират, докато с малките не е така. и какъв е този манталитет - щом не можеш да се справиш мястото ти не е там!!!! може би тези, които го препоръчват не са за там, защото или ги е срам да помолят за помощ или просто не разбират какво се случва около тях и........общо взето им е все тая! това е моето лично мнение, не обвързвам и не визирам никого конкретно за момента! успех със ровенето и творчеството!!!

12.02.2009 anna pashova

Profile

 Е maila e  е грешен. Връщат ми писмата до Вас.

12.02.2009 si_iv

Profile
Skapa kolejke,ima dostata4no mnogo literatura.Ako se porovite,6te namerite mnogo ne6ta.Vlojete tvor4estvo nali zatova sme u4ili.Ako i za 1 grupa ne mojete da izgotvite scenarii to ne Vi e miastoto tam.Napuskaite!