МОЛБА ЗА ПОМОЩ!

Публикувана на: 17.01.2009, от vazzov
Кoментари:6
КОЛЕГИ, МНОГО МОЛЯ ДА МИ ИЗПРАТИТЕ НЯКАКВИ ИДЕИ, ИЛИ ЛИНКОВЕ КЪМ САЙТОВЕ С МАТЕРИАЛИ, КОИТО СА ПОДХОДЯЩИ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ТЪРЖЕСТВО ЗА КРАЯ НА УЧЕБНАТА ГОДИНА ЗА ПЪРВИ КЛАС ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК, ТЪЙ КАТО ЗА ПЪРВА ГОДИНА РАБОТЯ С ДЕЦА, И СЕ ЗАТРУДНЯВАМ ДА ОТКРИЯ ПОДХОДЯЩИ ПЕСНИЧКИ ИЛИ СТИХОТВОРЕНИЯ НА АНГЛИЙСКИ ЗА ПЪРВОКЛАСНИЦИ! ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ - КАКВАТО И ПОМОЩ ДА МИ ОКАЖЕТЕ, ЩЕ МИ БЪДЕ ОТ ПОЛЗА!

Коментари 6

14.03.2009 Eli_83

Profile

  Здравейте!Smile

 Мерси много за отговора, желая Ви всичко най, най-хубаво!Wilted Flower

13.03.2009 mirey

Profile
Този документ само дава право на притежателя му да преподава ИТ. Това не влияе на основната заплата. Може само да бъде отразено при диференцираното заплащане за тази година, в която е придобита квалификацията.

13.03.2009 Eli_83

Profile

       Здравейте!

   Имам едно запитване от моя близка! Каса се за учител с НУП-магистър, със завършено СДК ИТ за препозаване от първи до ченвърти клас. Документът за завършеното СДК отдавна е предаден в дирекцията! Трябва ли да получава някакво допълнително възнаграждение за СДК-то, защото директорът не го признава като квалификация и не плаща нищо за него???Indifferent

   Предварително благодаря!!!Smile

25.01.2009 Eli_83

Profile

  Само да напиша, че ече не е актуално! Намерихме си статиите. Все пак много благодаря!

22.01.2009 Eli_83

Profile

  Моля, помогнете ни, на моя близка й трябват материали на тема "Приемственост между детската градина и училище по математик"

  Ако е възможно, материалите да са от списание Предучилищно възпитание! Не можем да го намерим!!

   Предварително ви благодаря!Wilted Flower Касае е се за семестриален изпит и е важно да се сглоби нещо! Наистина много ще съм ви благодарна, ако имате възможност да помогнете!Smile

17.01.2009 dida70

Profile