Декемврийски заплати

Публикувана на: 02.12.2008, от ema58
Кoментари:19
Напоследък никой нищо не пише за заплатите. Може би защото дават някакви допълнителни парички? При нас ще има 220 лв. за дрехи и 60 лв. за Коледа. Как е при вас?

Коментари 19

23.12.2008 stela__73

Profile

При нас 13-та заплата се равнява на една цяла заплата. Така, че май е по-добре с ДЕЛЕГИРАНИТЕ бюджети.

Дано Дядо Коледа посети всички училища и раздаде по нещо на всички колеги! 

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, КОЛЕГИ!

22.12.2008 irka

Profile

Парите от на 13-тата заплата са винаги добре дошли, но лошото е че бързо си отиват Sad. Ето ние взехме някакви проценти и вече ги забравих, защото спонсорирахме магазините Big Smile.

Весела Коледа и Щастлива Нова година!

22.12.2008 mariail

Profile

И при нас едно голямо нищо- нито за дрехи, нито за Коледа. Е, колеги да си пожелаем въпреки всичко да сме живи и здрави и да продължаваме да си обичаме работата!

Весело изкарване на празниците, много здраве на Вас и семействата Ви!

22.12.2008 wal

Profile

Искаме и ние финансова проверка! С остатък сме с около 1/4 от делегирания бюджет, но нищо не ни дават. Как да предизвикаме финансова проверка и при нас? Моля кажете!

21.12.2008 natali_dr

Profile
Е, не сега и ние си имаме директор УНИКАТ. Благодарение на финансова проверка която в момента тече имаме 13-та и пари за дрехи. Иначе едвали щеше да ни огрее :)))))

13.12.2008 minkova

Profile

   Колега!

    Колко много ми е познато това.....И все пак се радвам,че не съм от тези,които обичат да си премълчават!По-важното ми е да съм си в кондиция със самата себе си,затова си го казвам директно на директора!Не се страхувам-не се страхувайте и Вие,колега!Достойнството никой не може да го отнеме.

  Колкото до декемврийските заплати-само заплата и нищо повече!За цялата година имаме 300 лв.за дрехи само и СБКО-то всеки месец:24май,15 септември ,Коледа-по една студена вода!

    

11.12.2008 fliore

Profile

.                         Днес при нас също обяви директорката ,че ще има 13-та заплата.Не проценти от нея,а цяла.Плюс колената част от допълнителната брутна заплата за една година.

                           Всички се радвахме.Пожелавам го на всички колеги.

09.12.2008 imur57

Profile

Ние ще имаме 13-а заплата в размер на една основна заплата, считайте от 450 до 600 лв. Вчера директора ни съобщи тази приятна изненада. Излиза, че всичко зависи от добрия мениджър-Директор. За радост, нашия се оказа такъв. И аз започвам да обичам Делегираните бюджети.

09.12.2008 dmantarova

Profile

Да, колеги, прави сте. Всичко зависи от директора. Училището си иска добър управител и счетоводител, а от там идва и добрият колектив.

09.12.2008 mera4e

Profile
Мило ДЕТЕ, нито този, нито следващият "СКЪП" министър ще дава или отнема 13-та, 12-та или 11-та заплата. Стачката плюс Вълчев създадоха делегирания бюджет и оттам зависи какви пари ще получаваме според броя на учениците, учителския и непедагогическия персонал - при нас това съотношение е 33:3:2 и не се оплакваме от липса на пари, топло, закуски или заплати. Това едва ли е идеалната пропорция, ако някой я знае, нека каже.