Предстоящи проекти

Публикувана на: 07.11.2008, от annie.tna
Кoментари:5

 Здравейте, колеги!Искам да получа информация относно предстоящи проекти, свързани с училищата, но не успях да намеря нищо.Проверих в сайта на МОН и това,което открих там бе вече с изтекъл срок.Интересуват ме проекти, по които все още може да се кандидатства до декември, както и предстоящи за 2009 година.Учениците, с които работя заслужават да учат в по-красиво и модерно училище.Ще съм много благодарна, ако ми помогнете.

Коментари 5

10.12.2008 princes_pz

Profile

Колеги, в   сайта  на СМБ е записано, че общинският кръг на олимпиадата по ИТ е до 14.12.2008 г, а в същото време на сайта за регистрация на проектите www.edusoft.fmi.uni-sofia.bg, все още не е открита  регистрацията. Знаете ли нещо по въпроса?

15.11.2008 annie.tna

Profile

 Благодаря отоно за информацията, не бях обърнала голямо внимание на този факт.

10.11.2008 Zabava4ka

Profile

 Там са публикувани всякакви конкурси - и  международни, и национални, и регионални. На всяка обява си пише кой може да участва. Geeked

10.11.2008 annie.tna

Profile

 Благодаря!Информацията е наистина полезна и интересна, но не разбрах училища от цяла България ли могат да учавстват в проектите или само тези от бургаския район?

08.11.2008 Zabava4ka

Profile

http://www.globusnews.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1911:2008-11-03-12-52-58&catid=105:obrazovanie&Itemid=307

 На тази страница са публикувани всички актуални конкурси  в  различни области. След търпеливо ровене в дългия списък може и да откриете нещо подходящо. Дано съм била полезна!  Успех! Yes