ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ!!!

Публикувана на: 31.10.2008, от Uchenolubiv
Кoментари:15
За теб – от мен(на моите ученици) И ако аз успях и днес да посея в твоята душа мъничко зърно човешка мъдрост, нежност, доброта,и ако ти заспиваш с мисъл за стореното днес добро,значи съм добър учител – ще отговарям на твоите – “Защо?!.”

 

   

 

Коментари 15

01.11.2008 ema58

Profile
Чудесна анимация, Пашова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Много, много подходяща за един от най-българските празници!

01.11.2008 ema58

Profile
Е, браво на колежката Пашова за анимацията с балеринката на един от най-българските празници!

01.11.2008 ema58

Profile
Великолепна графична анимация в чест на хората, сътворили и запазили българската култура и духовност!!!!!!!!!!!!!!!! Браво на учителката Пашова!

01.11.2008 ema58

Profile
Великолепна графична анимация в чест на хората, сътворили и запазили българската култура и духовност!!!!!!!!!!!!!!!! Браво на учителката Пашова!

user: anna pashova

 

01.11.2008 ema58

Profile
Великолепна графична анимация в чест на хората, сътворили и запазили българската култура и духовност!!!!!!!!!!!!!!!! Браво на учителката Пашова!

user: anna pashova

 

01.11.2008 mimi70

Profile

Честит празник, колеги!

Нека преди всичко сме добри хора и посеем зрънцето на доброто в сърцата на децата! Всичко друго без тази ценна съставка, си губи смисъла.

http://www.vbox7.com/play:87ef0f94

01.11.2008 Uchenolubiv

Profile

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ!


Днес се обръщам, към онази група хора , които аз собствено наричам будители. Народни будители - да, това е историята на Възраждането.
 
Но днес пиша и мисля за онези, които  продължават мисията да подтикват, събуждат, възпитават, работят за каузата на истинското просветителство и прогреса независимо от политика, бизнес, природни бедствия.....
 
Днес бих искала да  честитя на съвременния Народен Будител - звание, което е призвание !

Защото да събудиш  дори само един поглед, да кажеш дори една дума на един човек, която дума ще осветли, напъти и преобърне живота - и дори само това - това е много.... защото вече такива будители просто ....са малко!
Честит празник!

Р. Неминска

 

01.11.2008 radivdani

Profile

 
    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

   Живи, здрави и креативни!Big Smile 

01.11.2008 anna pashova

Profile

 

01.11.2008 anna pashova

Profile

 

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!