заплата на помощник-възпитател

Публикувана на: 24.10.2008, от lazarova
Кoментари:3

ЗДРАВЕЙТЕ.БИХ БИЛА МНОГО БЛАГОДАРНА,АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ОТГОВОРИ ДАЛИ Е НОРМАЛНО ПРИ 26Г.ТРУДОВ СТАЖ В ДГ КАТО ПОМОЩНИК-ВЪЗПИТАТЕЛ СЕГА,ПРИ Т.Н.ДЕЛИГИРАН БЮДЖЕТ РАБОТНАТА МИ ЗАПЛАТА ДА БЪДЕ В РАЗМЕР НА 290ЛВ?ДЕТСКАТА ГРАДИНА,В КОЯТО РАБОТЯ Е ГОЛЯМА,С ПОЧТИ 100ДЕЦА,ОТГОВАРЯМ ЗА ДВЕ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ ,НА 8 ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН.ДИРЕКТОРКАТА НИ НЕ Е ИЗЯСНИЛА КАК Е ФОРМИРАЛА РАБОТНАТА МИ ЗАПЛАТА,ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ,ЧЕ КОЛЕЖКА С ПО-МАЛЪК СТАЖ И НА СЪЩАТА ДЛЪЖНОСТ ПОЛУЧАВА ПО-ВИСОКО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ.ИМАМ ЛИ НЯКАКВИ ПРАВА И КАКВО МОГА ЕВЕНТУАЛНО ДА НАПРАВЯ КАТО ПОСТЪПКИ???БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Коментари 3

15.11.2008 Paps

Profile

Доколкото съм запознат - всяка градина дава различни заплти на служителите си. Това се определя от средствата с които разполага даденото уч. заведение. А, средствата идват с броя на децата. Да, смешни и жалки са ви заплатите. Нима дори грижата за едно дете не струва повече? За отговорността - тя е обща. Най - много това касае учителите обаче, защото те са пряко отговорни.

 

14.11.2008 lelqta

Profile

 аз съм помощник възпитател с 26г.тр.стаж.,получавам 256лв.,имам и диплома за помощник възпитател!моите колежки получават същата заплата,независимо от стажа!работим с деца Без стимул,Без мотивация,Без морално признание,а отговаряме за най-ценното-ДЕЦАТА! заплатата ни е смешна,на фона на останалите заплати!ДОКОГА?

12.11.2008 lelqta

Profile