работа

Публикувана на: 11.10.2008, от ditemi
Кoментари:7

 Колеги, ако някоя ДГ или ОДЗ в район Оборище ,Слатина търсят учител по музика ми съобщете, моля Ви!

Коментари 7

04.08.2009 kosmicheska_63

Profile

 Здравейте ,колеги!Не успях да си вамеря работа като детска учителка !Ликвидацията ,или съкращенията на персонала предстоят,щом изтекат отпуските.В София - набират деца-за групите и при регистрация ми обясниха ,че нуждите им от детски учители ще зависят от броя набрани деца.Това ще стане ясно в началото на септември ,а не мога да чакам-спешно ми трябва работа .

Моля ,ако някой знае вакантно място в частните детски градини в Драгалевци,симеоново ,Бояна - нека ми пише на имейла kosmicheska_63@abv.bg

Търся работа и като детегледачка в тези райони ,защото финансовото положение не е добро!Моля - помогнете със съвет или вест!Късмет и успехи - през ваканцията ,колеги!!!!
 

25.06.2009 emma

Profile

хриси на тел.8759029 с код за софия 02 търсят учители за работа - това е кв. младост 3. свържи се преди края на месец юни.успех!

14.05.2009 kosmicheska_63

Profile

 Здравейте ,колеги! Казвам се Христинка Петкова и вече 25 години работя като детска учителка в малък провинциален град .Предстои ликвидация и си търся работа в детска градина като учител в група в София

Ако някой знае къде има места - ще съм му много благодарна!

Може да ми пишете на имейл: kosmicheska_63@abv.bg

13.11.2008 dobreva.v

Profile

Благодаря за уточнението.По принцип мисля, че по-трудно ще намерите работа като музикален ръководител. Иначе като учител в група веднага ще си намерите работа.Успех! 

12.11.2008 ditemi

Profile

 Здравейте г-жо Добрева!  Аз имам 27 г. трудов стаж в ДГ и ОДЗ и то само като музикален ръководител, но уви - чужд език не ползвам. В момента също продължавам да работя, но целта ми е да се преместя по -близо до местоживеенето ми/театър  София/

12.11.2008 dobreva.v

Profile

Може ли да попитам, работила ли си в ДГ и знаеш ли чужд език и евентуално ако работата е по-далече от центъра, може ли?