Честит празник колеги:)

Публикувана на: 05.10.2008, от tanq_boseva
Кoментари:6
Днес е ден на учителя,аз лично нямам какво да празнувам,но на тези които имат: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!Бих празнувала,ако имах чувството на равноправен гражданин,но....учителите в тази държава не са на почит.Бих празнувала,ако имах достойна заплата за труда ми, ако обществото ни зачиташе и уважаваше поне малко,но.....

Коментари 6

05.10.2008 tanq_boseva

Profile

Благодаря за поздрава,готина песничка,а и певеца си го бива:):).Съгласна съм,че учител се става по призвание,но  гордостта от тази професия в наше време липсва.Децата са си деца,те усещат най-добре,кой си обича професията и кой позира.Нямам какво да празнувам,защото нямам  усещането,че професията ми е уважавана от обществото.Празниците са създадени от обществото,за да уважат дадена личност или професия в определен ден и този ден да е специален за тях.Аз не виждам никакво уважение  от нашето общество.

05.10.2008 Eli_83

Profile

  Здравей, Таня!Wilted Flower Да ти кажа и аз си мисля, че следващото няма да е много по-различно от това!Smile

  Но как така да няма какво да празнуваш! Ти си учител, а учител се става по призвание, сигурна съм, че учениците, на които си преподавала са те обичали и уважавали много!

    http://www.youtube.com/watch?v=vgmTNTkfMCM

05.10.2008 u4itelka*

Profile

  • ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и от мен, колеги!
  • Нека всички да си пожелаем здраве, усърдна и ползотворна работа, нови вдъхновения,  стремежи, сбъднати мечти и ...

  • PersonPersonPersonединство, за да се борим и постигнем заедно уважението, което заслужаваме.Wilted Flower

    05.10.2008 tanq_boseva

    Profile
    Защо ли имам чувството,че и следващото,и следващото правителство ще са плод на това.Мога само да добавя:"ЧЕСТИТ ПРАЗНИК Г-Н ВЪЛЧЕВ,ВИЕ СЪС СИГУРНОСТ ИМА КАКВО ДА ПРАЗНУВАТЕ,ЗА РАЗЛИКА ОТ МЕН".Благодаря на всички сънародници,за "уважението",към учителите и образованието.Разбира се искрено благодаря и на всички,които действително ни ценят и уважават,знам че има и такива хора,макар и единици сред множеството.

    05.10.2008 zdravkop

    Profile

    user: tanq_boseva

    Днес е ден на учителя,аз лично нямам какво да празнувам,но на тези които имат: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!Бих празнувала,ако имах чувството на равноправен гражданин,но....учителите в тази държава не са на почит.Бих празнувала,ако имах достойна заплата за труда ми, ако обществото ни зачиташе и уважаваше поне малко,но.....
     

    Казала си го ясно и точно, Таня. Няма какво повече да се добави. Само дано по- бързо мине оставащото време от агонията на това антинародно правителство. 

    05.10.2008 Eli_83

    Profile

     Честити празник на всички! Бъдете живи здрави и чного късмет!Wilted Flower