1 клас

Публикувана на: 29.09.2008, от dyhata
Кoментари:1

Здравейте колеги

Тази година съм много радостен.

Имам първокласник. Да е жив и зздрав да муе радва. Първо ме напусна едно стотаче за "безплатните учебници" ( е заедно със седмокласника де), за тетрадка по физика, по химия и пр. които не влизали в безплатния компрлект. Ами нали трябваше комлектите да са безплатни, какво е това пак на парче безплатно, пак не е всичко като хората.
но и да се оплаквам се същото, просто споделям и ми е кофти от всички тези приказки на другаря министър.

И днес за първокласника пак изненада. Съвсем официално ни предупредиха че закуската, т.е. "програмата чаша топло мляко" на нашите деца ще бъде плод.
ОК, не съм против плодовете, полезни са много витамини и прочие, но като знам реално каво ще се получи чак ми е болно, с изнгилите ябълки и банани, които някои си ще си пласира за сметка на децата и големите високопарни изявлания на ръководните другари, които ме убеждават че не е така ами иначе. и.тн. и т.н.
Интересно дали си мислят че наистина някой ще се хване на тези големи обещания и извинете за чуждицата но мисля че е съвсем на мяст - "хавая мохабети" колкото си искаш.

Ами това е, просто си изприказвам огорчението.

Коментари 1

25.10.2008 fifi2008

Profile

 по-добре е плод, повярмай ми, че млякото може да сухо, а закуската е тестено произведение, което и кучетата не ядат.