Учителите и интернет

Публикувана на: 20.09.2008, от Umniq
Кoментари:5

Ако това е БГ-учителския форум, идва въпросът колко от БГ учителите ползват компютри и нтернет?! Май се страхувам да науча отговора, няма да ласкае съсловието...

Коментари 5

23.09.2008 Umniq

Profile

user: radivdani

  А Вие учител ли сте , господин Умния?
 

Всеки е учител. Най-добър учител е този, който иска да ти помогне с нещо.

22.09.2008 sotirova_lili

Profile

За зъжаление, имате право, колега... Наскоро останах безкрайно учудена, че моя колежка (около 30-те) е абсолютно компютърно неграмотна...

22.09.2008 daniela.dimitrova

Profile

Понеже математиката ми е слабост ще отговоря в проценти около 90% работят свободно, а на останалите им се налага, защото нашата директорка иска всичките поставени от нея задачи(заповведи) и на магнитен носител.Неволята е добър учител.

20.09.2008 radivdani

Profile

user: Umniq

Ако това е БГ-учителския форум, идва въпросът колко от БГ учителите ползват компютри и нтернет?! Май се страхувам да науча отговора, няма да ласкае съсловието...

 

  А Вие учител ли сте , господин Умния?
 

20.09.2008 ivo

Profile

Wink

user: Umniq

Ако това е БГ-учителския форум,

 

Точно така - "ако"!

Доста смело  предположение, бих казал...Както и произтичащото от него не по-малко смело желание да се съди за нещата по частен случайWink

Освен това - не съм особено сигурен, че ползването на ИТ технологиите е непременно някакъв изключителен плюс. Познавам доста  колеги, които нямат нищо общо с компютрите, а ме слагат в малкия си джоб....

Така че - съветвам Ви да отложите страховете си за по-аргументирани временаWink

Лек денSmile