учебници по английски език

Публикувана на: 31.08.2008, от dkei
Кoментари:2

Здравейте!Имам такъв въпрос:по кои учебници работите в горен курс(9-12klas)?Някой ползвал ли е системата ,,English in mind"?В кой клас по кой учебник работите?Имам предвид 9-12 клас,задължителна подготовка,2 часа седмично,първи чужд език?Благодаря предварително за отговорите...

Коментари 2

02.09.2008 dkei

Profile

Здравей,общо взето са добри,но аз работя в професионална гимназия и първи чужд език учим по 2 часа седмично,както и втори ЧЕ също 2 часа,но разликата е,че 2 ЧЕ се учи само в 9 и 10 клас,а първи-9,10,11,12 клас.Затова исках да разбера кой от учебниците за кой клас отговаря,но все не мога да намеря отговор и да започнем обучение.При нас учениците са с различно ниво на владеене на езика в 9 клас.

31.08.2008 Eli_83

Profile

 Здравей, на мен тази система не ми е известна! На вас какви са Ви впечатленията от нея?

 Да, но първи чужд език се учи...4 часа седмично! "Opportunities" е хубава система за подготвителен клас!

  Що се касае до френския "Vous etes ici", дава доста добра основа! Също би могло да се работи в 8-ми клас по нея! Само ще вмъкна, че по френски е страхотна и системата "Panorama", но не е съвсем за начинаещи! Мисля си, че граматиката не е добре обяснена, но текстовете....са страхотни!