Сценарии за първи клас

Публикувана на: 15.08.2008, от da_la
Кoментари:8

Здравейте колеги!

Благодарение на вашта отзивчивост подготвих сценарии за завършването на четвърти клас.Всички, колеги, родители бяха възхитени от тържеството.Сега ми предстои да въведа в училище бъдещите първокласници и имам желание да подготвя също такъв новаторски сценарии, в който да бъде включено и ИТ, а не някогашните скучни сценарии от моето детство.Ако имате някакви идеи за структурата или готов сценарии, моля пишете ми на irda77@abv.bg 

Предварително благодаря на тези, които ми пишат.

Коментари 8

01.05.2010 anelia demirova

Profile

Колеги туку що намерих този форум и се регистрирах  учителка съм в детска градина каде мога да намеря материал за изпращането на децата от предучилищна В първи клас .Ще ви бъда много благодарна ето и имеил anelia82@hotmail.com 

06.04.2010 mari_and

Profile

 Ще Ви бъда благодарна, ако го изпратите и на мен...anabellla@abv.bg

24.09.2008 Lara

Profile

Тази година съм "четвъртокласничка" и ще съм благодарна, ако ми изпратите сценария!

kin_50@abv.bg  БЛАГОДАРЯ!

08.09.2008 pepinia

Profile

user: tutti

не мога да открия мултимедиен сценарий

Здравейте! Какъв точно "мултимедиен" сценарии търсите? В нет пространството има достатъчно материали, които може да ползвате като идеи.Но всичко това ще има тежест само тогава,когато го пригодите към Вашите деца и Вашето училище.Към Вашата представа за "Добре дошли!" дори... Ако очаквате да намерите "този" сценарии  тук в готов вид / не ,че не е възможно това/ рискувате да пропуснете началото на учебната година.Или да пригодите нещо, което няма да е съвсем на място.Все пак има само седмица...Но Ви желая успех!Yes

р.s.Всъщност, ако имате някаква идея,която искате да развиете и реализирате бих се опитала да  помогна.Пишете ми на лична

08.09.2008 tutti

Profile

 В bglog.net не мога да открия мултимедиен сценарий за посрещане на първолаците през първия учебен ден. Ако имате такъв,моля,помогнете! Благодаря предварително!

25.08.2008 Tony Panayotova

Profile

Не си губете времето тук, това което търсите и още безброй полезни неща, ще откриете на  адрес http://bglog.net/nachobrazovanie! Wink

25.08.2008 da_la

Profile

Здравейте tutti!

Аз нямям сценарии за I-ви клас и затова помолих за помащ колеги, които имат идеи и са приложили нещо по-ново.Ако желаете напишете  е-мейла  и мога да Ви изпратя сценарии, който използвах за приключването на 4 клас - този сценарии също е нестандартен.

20.08.2008 tutti

Profile

 Ще бъда благодарна ако побликувате и тук във форума някои нестандартни сценарии,приветствия или стихове за посрещането на първокласниците. Нека така да дадем възможнист на повече колеги да обменят опит. Аз самата също се интересувам от темата.