Допълнение към условията за ползване на сайта

Публикувана на: 06.08.2008, от mimi70
Кoментари:13

Здравейте, скъпи колеги!Smile

 

Не съм присъствала на развитието на събитията след моето последно мнение, но доколкото разбирам, съм  спечелила  последователи.

Много ВИ благодаря за гласуваното доверие! Честно казано не съм мислила, че такъв обрат ще поемат събитията.

Натоварвате ме с голяма отговорност.

Не ми харесва факта, че се лишавате от един полезен сайт по своя замисъл.

Това, което се случва в момента, за мен е нормален процес на развитие на системата teacher.bg.

За да се реши въпросът с етичните норми между потребителите, трябва да се изгради ефективна автоматична система за регулиране (казано на технически език).

Трябва да има ясни правила и да се спазват без всякакви условности. В противен случай, ще има и други такива моменти.

Какво имам впредвид.

Още при регистрацията на всеки нов потребител, при приемането на условията за ползване на сайта, да е заложено и спазване на етичните норми на поведение.

Нека заедно с екипа на teacher.bg определим правилата.

Аз предлагам следното –

При накърняване на личното достойнство на даден потребител, с думи или действия, всеки потърпевш да сигнализира с и-мейл,  директора на сайта. При натрупване на два такива сигнала, за един и същ потребител, автоматично да се блокира профила му. Не е много, но е начало.

Според мен, това ще е първата стъпка към толерантни и чисти отношения.

Ако някой беше ми го казал в началото при регистрацията ми, би ми изглеждало абсурдно. Но сега, от тази позиция ми изглежда необходимо, за да се научим да се уважаваме.

Накрая, отново искам да изкажа огромната си благодарност към ВАС колеги.

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!!

Но ВИ приканвам да се завърнете в сайта и да се постараем да го управляваме заедно. Нали е демокрация, което ще рече “обикновени граждани могат да участват пряко във вземането на решения”.

А и освен това сме съвременни граждани и трябва да сме гъвкави.

Ето какво е казал Чърчил –

Гъвкавост: "Да се усъвършенстваш, означава да се променяш. Да си съвършен, значи да се променяш често." Уинстън Чърчил.Благодаря smark!

A аз ще послушам pepinia. Първо ще отделя време за себе си. Ще насоча енергията си към нещо позитивно. Оказа се, че съм имала много време. А после, като си поотпочина ще се завърна. Нали съм съвременен човек! Пък и обичам трудностите. Иначе как ще съм на едно мнение с Робърт Шулър?! Пусто човек не се промрня, за хубаво или лошо!

Желая ВИ лека и спокойна вечер и бъдете себе си!

 

 

Коментари 13

07.08.2008 Eli_83

Profile

  Да си модка е страхотно изживяване!Smile

  Модка- трябва единствено да  ходиш облечена спрямо модните тенденции-сладка работа, а и практична и удобна!Smile

   Аз на това му казвам три в едно!Smile

    Гледайте и се наслаждавайте!Wilted Flower

   http://www.vbox7.com/play:07412ed8

  http://www.vbox7.com/play:a06b7a51

  http://www.vbox7.com/play:ec6f6b11

   П.С.  В случай, че имате забележки към мен приемам критични писма на Л.П.-то си! Ще бъдат взети под внимание! Всички ние имаме едни и същи цели, една и съща мисия! Благодаря ви предварително!

  Уважавайте се и си помагайте, работтете заедно, споделяйте знания, бъдете позитивни!

   "Съединението прави силата"

07.08.2008 zdravkop

Profile

Или се правиш, че нищо не разбираш, или настина не разбираш какво ти се говори. Не ми излизай с това колко хора посещават сайта- ти какво искаш- заради теб да не остане никой ли? И основното мото на сайта като е такова, ти на кого помогна? Всъщност помогна, но с обратен знак.

П.С. Добре че ми каза, че тук влизат ученици и родители- не го знаех, пък и едва ли някой друг е знаел освен теб. 

07.08.2008 Eli_83

Profile

  Всеки има мнение, нищо лошо! Казва си го веднъж, два пъти или три пъти! Мисля, че така е етично!

   Основното мото на сайта е:"Учител помага на учител"!!!!

    За информация-не е отчетен драстичен спад в посещаемостта на сайта! Снощи около 0 часа и 30 минути имаше повече от 1 500 гости! Тук влизат хора от най-различни точки на света! Помислете и за това! 

   Друго-тук влизат и ученици /гарантирам ти го/, родители...сайтът се наблюдава от голяма група хора!

     Не виждам смисъл повече да се въвличам в полемика!Smile

07.08.2008 zdravkop

Profile

Престани с менторския тон! С теб никога няма да бъда на едно мнение- набий си го в главата! Многократно ти казах какво представляваш, така че не си прави труда да се правиш на бяла и добра.

06.08.2008 Eli_83

Profile

     Сигурна съм, че доверието ти в ръководството е на 100%! Има правила, които се спазват, еднакво валидни за всички! "Строг, но справедлив"- инженер Божинов!

    Никой няма да допусне тук да се модерират постове или да се прави каквото и да е било на емоционална основа! Сайтът се управлява професионално! Никой няма да позволи да се случат  подобни неща каквито си мислиш!!!

   Не ме карай да пиша за работи, които се мъча да забравя, знаеш от къде тръгна опашката на тази крушка! Някои писаха името на инженер Божинов в кавички и такива неща,

 ... "смяна на имена"..."игра".."театър".."двойни стандарти"..."цензура"...Вярваш ли ги?? Не ми изглеждаш наивен!

    Това, което ме питаш вече съм го обяснила на друго място! Нямам общо с тях!

   Хайде да не се обременяваме повече!

   Пиши отново с усмивка! Беше приятно!

  Някъде, някога преди време бях чела : "Съединениато прави силата"

  Кой какъв е няма значение толкова, това са подробности! Важното е любов да има между хората! Тук съм сигурна, че сме на едно мнение!

    http://www.youtube.com/watch?v=BHqAllSQ_eM

06.08.2008 zdravkop

Profile

Не си хаби имотиконките, няма да ти помогнат или да ме умилостивиш. Сега разбрах от къде идва прекомерно високото ти самочувствие. Ако си модератор в този форум след тази каша, която забърка, и ако имаш достойнство, наистина се откажи. Ако не го направиш олекваш, и то много (не че не беше олекнала и преди).

06.08.2008 Eli_83

Profile

  Един момент, че сега тъкмо си подавам оставката!Smile

  Хол готово! Вече не съм!:))))

  Така е, както се казва всеки един независимо какъв е, трябва да си носи оставката си в джобаSmile

  Хайде, усмихни се малко, много си сериозен!

06.08.2008 zdravkop

Profile

 Аз ще си прекарам лятото добре и без твоите пожелания. Не ми отговори на въпроса наистина ли си модератор тук!?

06.08.2008 Eli_83

Profile

user: zdravkop

Ти пък от кога стана модератор на тийчър? Ако това е истина, не е добре. 

 :)))

 Прекарай си едно чудесно и незабравимо лято с много, ама много положителни, горещи и незабривими емоции!Wilted Flower

  Гледай и се наслаждавай! Зная, че ще ти хареса!Smile

  http://www.vbox7.com/play:61f56193

06.08.2008 zdravkop

Profile

user: Eli_83

  Изказвам мнение като потребител на този форум и свободен гражданин на република България, а не като пристрастен модератор:))))/

 

 

Ти пък от кога стана модератор на тийчър? Ако това е истина, не е добре.