ІV ПКС по математика

Публикувана на: 24.07.2008, от madimid
Кoментари:34

Здравейте колеги! Може ли някой да разкаже как протича изпита за ІV ПКС по математика?

http://dipku-sz.net/main/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=32 - тук намерих всичко свързано с документацията, но искам да разбера повече за изпита по математика Tongue Tied

Коментари 34

19.09.2014 shermin75

Profile

Здравейте, колеги.

Относно разработените теми за IV ПКС по математика бих искала да ПОМОЛЯ vatova1967 или тези от вас, които разполагат с готови разработки, да ми изпратите на e-mai: shermin@abv.bg

Безкрайно ще съм Ви благодарна и съм склонна да заплатя за труда!

07.09.2014 ventzi

Profile

Здравейте, колеги. Относно разработените теми за IV ПКС по математика бих искала да ПОМОЛЯ тези от вас, които разполагат с готови разработки, да ми изпратите на e-mai: zoia_rr@abv.bg. Безкрайно ще съм Ви благодарна и бих помогнала на вас с каквото мога.

28.08.2012 daniela72

Profile

Колеги, здравейте! Моля,  ако някой има темите по математика за 4 пкс , да ми ги изпрати на email viki_ioni@abv.bg. На 10.09 съм в Стара Загора и като разбера нещо повече ще пиша . Притеснява ме малкото време от 10.09 до 3.10 за подготовка. Благодаря предварително!

27.08.2012 nidalina

Profile

vatova1967, бихте ли ми пратили темите за 4 ПКС на nidalina@abv.bg? Ще съм Ви много благодарна.

07.08.2012 dobipetrova

Profile

Здравейте, аз също ще се явявам на изпит 4 ПКС математика в Ст. Загора, имате ли информация как протича изпита и има ли някой разработени въпроси? Благодаря предварително

10.07.2012 mat73

Profile

Може ли някой да ми помогне с готови теми по математика за IV ПКС?

 

26.08.2011 noeva

Profile

Здравейте! Предстои ми изпит по математика за IV ПКС.Ще ви бъда много благодарна,ако някой помогне с готови теми за изпита (преди известно време имаше такова предложение).Благодаря предварително!

18.08.2011 meriam

Profile

Здравейте, vatova 1967! Относно темите за ІV пкс по математика ще бъда много благодарна, ако ми ги изпратите.

08.08.2011 pepid

Profile

 

Здравейте, vatova 1967! Относно темите за 4 пкс по математика ще бъда много благодарна, ако ги изпратите. Бих помогнала и аз с каквото мога.

28.07.2011 nyagolova

Profile

Здравейте,vatova 1967 ! Относно темите за 4 пкс  математика ще бъда благодарна ако ми ги изпратите.