НЕ ПИШЕТЕ ПРОЕКТИ!!!

Публикувана на: 09.06.2008, от karabakalova
Кoментари:5

На 09 .05.2008 година представихме “ ПРОЕКТНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ “
на тема "Образователна интеграция на деца и ученици от ромската общност", по Компонент 2 : Подпомагане развитието на образователната среда в детски градини и училища, които успешно интегрират деца и ученици от ромската
  общност.

 РЕЗУЛТАТ:

недопуснати проекти до етап 2 :...................................

33.2-110/09 05.2008

ОДЗ "Ален мак" гр. Харманли Нередовен документ – I т. 7

ОСНОВАНИЯ ЗА НЕДОПУСКАНЕ:  Нередовен документ – I т. 7

                                  Приложение 1

ФОРМУЛЯР ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ

  1. Изброяване на последните пет проекта в образователната сфера, (ако има такива):
     (реализирани проекти и управлявани средства от кандидатстващата институция)

 

Ние нямаме реализирани проекти в образователната сфера.

 

ТОВА МОЖЕ ДА БЪДЕ ОСНОВАНИЕ ЗА НЕДОПУСКАНЕ В КЛАСАЦИЯТА?!!!

 

Май богопомазаните експерти ни взеха на мезе!

 

А пишете проекти сега!

Коментари 5

11.06.2008 Deyana

Profile

ПРАВИЛНО! НЕ ПИШЕТЕ ПРОЕКТИ!

Само искам да кажа на колежката, че не е това причината. За да видиш кой е този документ отвори списъка с необходимите документи в НАСОКИ и провери в секция I т.1 . - Копие от регистрацията по БУЛСТАТ;

Явно липсва. Само че проблема е друг. При нас се оказа, че липсва друг документ. Аз бях убедена, че съм го сложила и не оставих нещата така. Да не говорим, че не ми отговряха на и-мейлите или по телефона измисляха каква ли не причина. Явно просто с си решили да си намерят причина за да отрежат повечето!!

11.06.2008 anna pashova

Profile

Не е попълнена графата и затова документите се смятат за нередовни според мен.

11.06.2008 ivo

Profile

Прощавайте, но нещо не разбрах:

Не ви допуснаха, защото сте вписали във въпросния формуляр, че не сте били страна в подобни проекти досега?

Или защото не сте попълнили графата?

Или не сте подали въобще документа?

Ще е полезно да знаем как точно стоят нещата, защото доста колеги са в процес на писане!

11.06.2008 marq_4

Profile
         Петя, всичко е много сложно и при нас! Хем да имаш идеи, хем да няма кой да помогне както трябва.Ужасна история!Виж това http://eduject.net/projects , дано съм била полезна! С поздрави: Стара Загора

10.06.2008 ksi2471

Profile

 Това звучи несериозно. Според така изтъкнатия аргумент излиза, че току що завършилите образованието си млади хора не могат да бъдат назначавани на работа само, защото нямат опит. Това колежке е поредното потвърждение, че в нашата страна продължава да работи схемата наши-ваши. Казвам това с много болка, но  за съжаление е самата истина.