ПОСЛЕДНА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПОДКРЕПИТЕ TEACHER.BG

Публикувана на: 04.06.2008, от teodora
Кoментари:14

Уважаеми учители,

отново искаме да ви помолим да подкрепите вашия сайт - Мрежа на учителите - новатори, който участва на международния уеб-фестивал в Албена, в категория "Знание".

Вашата подкрепа ни е нужна, тъй като гласовете ви ще ни осигурят победа в категория "Знание" - за вот напубликата.
При по-голяма активност, може да спечелим и в категория "Сайт на публиката" - от всички кандидатстващи сайтове.

Можете да подкрепите ВАШИЯ сайт, като изпратите СМС
номер 1581
текст 173
Гласуването на публиката се прекратява след 22:00 часа на 4 юни 2008 г.

Можете даследите как се движи класирането тук: http://2008.bwa.bg/bg/ratings/the_audience

След по-малко от час ще защитаваме нащия проект пред  жури и се надяваме да се справим успешно и да спечелим в нашата категория.

Молим ви за подкрепа.
И ни стискайте палци.

Благодарим.

Теодора и Тодор.

 

 

Коментари 14

18.07.2008 Eli_83

Profile

  SmileSmileSmile

14.07.2008 Eli_83

Profile

 А как се определя кой да влезе в списъка на колегата Гьонов?

 

20.06.2008 Eli_83

Profile

 Честито!Smile

 А аз исках да попитам дали вече не е време да се излъчи следващият учител на месеца?!Huh?

 Аз си имам фаворитка, дори няколко!Smile Тук има доста стойностни и ценни хора!

 Добре де, фоворитите са ми Ани /Аниколова/, Мими, Аниленас, Радивдани, Геомар, Атлантик, Анна Пашова, Ив, Тони, Маря! Това е моето мнение, без да влияя на избора на журите, но тъй като вече почти от година пиша тук си мисля, че имам правото да си изкажа позицията!! Аз вече написах в лично писмо мотивите, поради които заслужава да бъде избрана моята главна фаворитка /нарочно не й пиша името тук/, но отговор така и не получих! Мисля си, че не съм направила нищо лошо, като съм си изказала мнението, а и Тодор освен това едва ли има немерение да налага някаква форма на диктатура тук /това последното е в кръга на шегата/!! А и освен това мнението ми най-вероятно се споделя от повечето ми колеги тук!!!

 

  П.С. По скоро се обръщам към Теди, а не към Тодор, защото той не говори! Сигурно, защото е директор!Huh?
 

15.06.2008 marq_4

Profile

YesYesParty!!!

14.06.2008 dostoevski

Profile

 

                    ГОРЕЩА ПОДКРЕПА И ОТ НАС!   УСПЕХYesYesYesYesYes            

12.06.2008 Deiz

Profile

YesIdeaНе може без ооблаци,но нека слънчевите дни са повече! Успех!!

08.06.2008 ivona04

Profile

Честито!!!Party!!!Wilted FlowerWilted FlowerWilted Flower

По  последните даннни в сайта, нашият има най-много гласове!!!

Печелим ли първо място в категорията???

Надявам се да няма промени в последния момент!!!!

05.06.2008 zdravkop

Profile

Включих се и аз вчера- хванах последния влак, но го хванах!Big Smile  Ще гласувам винаги за сайта с удоволствие!

05.06.2008 diliana58

Profile

Сайта трябва да съществува!

Успех!

Дилияна

04.06.2008 Wespe

Profile

YesYesYesУспех!!!!!!!!!!!!!

Стискам ви палци!Wilted Flower