За банката от материали по различни предмети

Публикувана на: 30.04.2008, от Anikolova
Кoментари:3

Обръщам се към администраторите на сайта с няколко въпроса. Поставям ги тук, защото вярвам, че може би тези неща интересуват не само мен.

По какъв начин можем да качваме материали?

И още по-важно: Задължително ли е материалите да бъдат уроци или могат да бъдат всякакви материали, на базата на които преподавателят и сам би могъл да си разработи урок? Това биха могли да бъдат напимер частично разработени уроци, без да са поднесени под формата на план на урока. В тази връзка - възможно ли е това да са тестове и други подобни материали?

Възможно ли е материалите да са изготвени изцяло на чужд език, ако предметът е чужд език?

Коментари 3

17.05.2008 anna pashova

Profile

А как да си преместя материалите в папката с моето име?Crying

30.04.2008 geomar

Profile

Здравей Марго!

Ти имаш блог в teacher.bg. Ето линк към него: http://teacher.bg/cs/blogs/margomalinova/

Влизайки в контролния панел можеш да промениш външния вид на блога си и да публикуваш материали.

30.04.2008 margomalinova

Profile

На мен също не ми е ясно как става качването на материали и от какво естество трябва да бъдат.Може би трябва да се подредят не само по предмети , но и методически,а има материали и от законов характер, които биха заинтригували колегите.

Към админа на сайта:-Създайте отговори на най-често задаваните въпроси !

Моят въпрос: 

-Как се създава и пише в блог на този сайт?