Колеги, тази вечер показахте, че си заслужавате лошото отношение към Вас по време на час

Публикувана на: 17.04.2008, от kenkal
Кoментари:47

 Angry По време на тазвечершната лекция - 17.ІV.2008 г. -  много, ама много от колегите правиха всичко, което им пречи по време на техните часове. Лекторът говори (добре, че беше изключил звука от залата), а аудиторията се занимава с всичко, само не и със слушане. През цялото време имаше хора, които

- мрънкаха, че не чуват;Confused

- питаха има ли или няма звук;Super Angry

- запознаваха се!?! (Абе вие нормални ли сте бе? Ако вашите ученици почнат да се запозвнават в час, как ще работите? Забравихте ли, че като ти говори някой насреща си губиш мисълта?) Super Angry

- търсеха свои познати и ги питаха (ама мнооого важни неща някакви си неща...)Zip it!

- обясняваха къде кой и как не е получил пакета 2007... (И при нас не е получен, но това го изясних по-рано, преди да почне лекцията!) Devil

- обърнаха чата в УЧЕБНАТА СТАЯ на махленско събиране!!! Lightning

Е, много беше грозно това! Айде като се чуем във вторник да сме променени, а? Нали претендираме за  високо съзнание и самодисциплина! тогава нека си припомним какво означава да слушаш и да внимаваш в час. Нека не пречим с глупави обаждания дори и по чата, защото лекторът говори и следи какво се появява в чата - за да отговаря на смислените въпроси в крачка!AngelIdeaYes

Zip it!  Yes

Коментари 47

06.05.2008 pc_sistemi

Profile

 Все още чакам отговор на какво основание сме пълвите изгонени? 

Todor защо съм изгонен без обяснение?  

И катъв сте че ни гоните?

чакам отговора 

03.05.2008 mtrad

Profile

user: gorskielf

Дайте втори шанс да изгонените да се върнат в курсa.... 

Подкрепям мнението Ви! Всички правим грешки волно или неволно. Важното е да ги осъзнаем и да си вземем поука. Та нали като учители учим децата и на това. Right Hug

03.05.2008 pc_sistemi

Profile

И так не получих отговор от Todor на какво основание съм изгонен 

03.05.2008 gorskielf

Profile

Дайте втори шанс да изгонените да се върнат в курса и няма да искаме хронология 

03.05.2008 kenkal

Profile

Айде сега разследвания ли ще правим?

Проблемът, бих казала, е вече изчистен. На следващите лекции, а и на упражненията подобни изпълнения нямаше. Така че вече е излишно да се ровим назад!

Не сме в съда! 

02.05.2008 gorskielf

Profile

Искам да видя хронология от целия чат. И после ще си говорим пак 

23.04.2008 teodora

Profile
хайде за Скайп в някой друг форум да говорите. От многото форуми, които ви се предлагат.

22.04.2008 nadkatoneva

Profile

?????????

Мисля, че аз съм човекът който ви посъветва да си пишете по скайпа.Не беше в края на лекцията а от самото начало. Аз съм доста търпелива, но явно сте ме предизвиквали достатъчно дълго време, за да реагирам така.

pc_sistemi and some people

22.04.2008 pc_sistemi

Profile

Ето ви едно предложение относно скайпа. дайте всеки, който иска да си напише скайпа  и да не се говори на тая тема във виртуалната класна стая.

моят скайп е pc_sistemi  

 

21.04.2008 Eli_83

Profile

 Това са били някакви саботьори, от началото на месец октомври съм регистрирана тук и мога да кажа, че познавам атмосферата на форума добре! Това, че нямало skype не означава абсолютно нищо! Както вече казах създателите на форума са дали невероятната възможност и за запознанства-например чрез писане на лични писма, така че ако някой толкова много тръпне да си пише с точно определени хора, то той има този шанс! Форумът си е много добър, дори и на този етап от развитието му! Въпросът е, че е много трудна, а да не кажа и невъзможно да се пресеят само учителите, например в разгара на стачката имаше тук много повече регистрации на хора, които не са учители, ние бяхме малцинство!

  А Тодор вече взе необходимите мерки! Аз бих му препоръчала утре да гони хора още на момента, в случай, че нещата започнат да се повтарят отново!

  Е, това е! Тодор си знае работата и ние ще го подкрепим винаги в неговите решения, що се касае до осигуряване на спокойствие тук! Мисля си, че няма смисъл да продължаваме да го приказваме повече това нещо, че на мен лично взе да ми става вече банално! 

  Надявам се Краси да успее да измисли нещо по въпроса за "разпознаването" на учителите! В него ми е надеждата!Smile От друга страна предложението за достигане на определен ранг...не зная...все пак има около 10 000 човека, които само наблюдават този форум, само 1/10 от тях ако решат да пишат, тук би станало доста... интересно!Huh?