мислите ли,че човек,болен от хепатит трябва да преподава??

Публикувана на: 02.03.2008, от charmy
Кoментари:32

Малко се знае за тази болест,та за това ми е чудно-обръщам се и към колегите ,и към родителите ,и към самите ученици-бихте ли работели с колега,който има хепатит??бихте ли поверили децата си ,на човек,който има хепатит?само да обясня,че хепатита се предава по кръвен път-не говоря за хепатит а-,който е нашата позната жълтеница,а за хепатити б и ц!

Коментари 32

04.03.2008 iv_2007

Profile

Тази песен е написана от Елка Недкова и изпълнена от Нона Йотова. Преди време съм чувала изпълнение, но не съм сигурна, че беше Нона Йотова. Много ми се иска отново да чуя това изпълнение. Ако някой има линк нека го публикува. Yes

Шарена торба

Баба ми остави шарена торба,
В нея тя е скрила разни чудеса.
Първото е чудо стъпка от сърна,
За да ходя леко с вдигната глава.
Второто е чудо в мене песента,
В нея се побира цялата земя.
Третото е чудо, чудо най-голямо
То ми казва нежно : “Мамо, мила мамо”.
Има още в нея и една мечта,
За да гоня вятър и мъгла.
Моля ти се, бабо, бабичко добра,
Също да оставя шарена торба.

03.03.2008 Eko

Profile

 А няма нищо, тя ще се успокои! Мисля си, че някой доста неприятно я стреснал! Разбрах, че доста висок процент от хората са носители на Австралийски антиген, но това не означава нищо! Най-важното е сега Шарми да се успокои и да не си мисли такива неща! Доста инфекциозни болести се лекуват вече успешно! Трябва да има надежда, а не да се отчайва!

03.03.2008 Anikolova

Profile

То аз вкарах СПИН в разговора, но приех въпроса някак хипотетично - за тежки болести по принцип. А иначе наистина има разлика. Съжалявам.Embarrassed

03.03.2008 Eko

Profile

 Хайде сега, Шарми! Не се тревожи, сигурна съм, че има изход! А СПИН това е много по-страшна болест, не дей да се натоварваш и да правиш подобни сравнения! СПИН-ът няма грешка вече! Твоята болест изобщо не е толкова страшна и лоша, така че спокойно! Не губи вяра и не си мисли лоши неща!

03.03.2008 charmy

Profile

благодаря ТониWilted Flower

03.03.2008 charmy

Profile

user: Anikolova

Толкова е тъжно, че е ставало въпрос за самата теб...

Съгласна съм с всички, които те подкрепиха. Само не са отчайвай! Никой не знае, колко му предстои да живее, важното е да е пълноценно. Нали казват: "Живей така, сякаш всеки днес е  последният ти ден!" За съжаление, не го правим...

-живота е чудно нещо-никога не знаеш какво ще се стовари върху теб,наистина е хубаво да изживеем и малкото време,което ти се полага пълноценно!

02.03.2008 toniiv

Profile

Не се предавай и от мен sharmy.  Надявам се тази божествена красота да ти създаде малко настроение.

02.03.2008 Anikolova

Profile

Толкова е тъжно, че е ставало въпрос за самата теб...

Съгласна съм с всички, които те подкрепиха. Само не са отчайвай! Никой не знае, колко му предстои да живее, важното е да е пълноценно. Нали казват: "Живей така, сякаш всеки ден е  последният ти ден!" За съжаление не го правим...

02.03.2008 mimi70

Profile

user: charmy

шанса за живот намалява

Някой беше казал-"Не е важно колко живеем, а как живеем."

02.03.2008 charmy

Profile

user: atlantic

charmy, отпусни се и ... гледай смело напред, момиче!!!

И един поздрав, провокиран от думите на Аниленас Music

http://www.vbox7.com/play:37754d8f

-изключително благодаря за поздрава,страхотен е !Wilted Flower