безопасност на движението по пътя

Публикувана на: 19.02.2008, от masvera
Кoментари:8

Трябва да проведа регламентирана ситуация "Бъдещ ученик"-подготвителна група в детска градина. Ще разработя ситуацията на power point. Търся гатанки, стихчета за превозни средства и пътни знаци. Моля помогнете!

Коментари 8

19.02.2010 mariavasileva

Profile

Колежке ще ти бъда много благодарна ако можеш да ми изпратиш някакви материали по тази тема

имейла е: schtykata_v1975@abv.bg

01.03.2008 erbaba23

Profile

Колежке, ще можеш ли да ми изпратиш по e mail ситуацията за която казваш? Много ще съм благодарна и още ако ми предложиш разказче за 6 г. деца по темата- замисъла ми е да направя преразказ на разказ с продължение

29.02.2008 st_peneva

Profile

извинявам се много допуснала съм грешка при изписване на емейла-st_peneva@avb.bg

29.02.2008 st_peneva

Profile

Ако все още не е късно да разработиш педагогическа ситуация за безопасното поведение по пътя мога да ти дам такава, тъй като скоро в нашата ДГ изнасяхме такава пред експерта по ПВ. Пиши ми на емейл- st_peeneva@abv.bg

20.02.2008 rumi99

Profile

 

ВИЖ ОТ ПОРЕДИЦАТА "ПЪРВИТЕ СЕДЕМ" - "НА ЧЕРВЕНО СПРИ" - ИМА И КАСЕТКА С ПЕСНИ , СТИХЧЕТА, ГАТАНКИ

20.02.2008 erbaba23

Profile

масвера

обади ми се на скайпа

19.02.2008 masvera

Profile

Имам я в къщи.Благодаря! Имам много идеи, но не мога да ги сглобя. а моге да ме е страх. Ситуацията ше бъде на регионално ново. За първа година работя с тези деца и по този проблем. 

 

19.02.2008 dida70

Profile

Виж в книжката на д-р Галина Хайдар "На улицата в безопасност"-изд.Дидакта Консулт-цялата книжка е на тази тема , има стихчета и гатанки.Успех!