Красимир Божинов е „Учител на месеца” на Teacher.bg

Публикувана на: 09.02.2008, от Todor
Кoментари:13

Много свежа и жизнерадостна церемония в Ботеврад . Събрахме се  екипа на сайта да поздравим Краси Божинов, наградихме и най - изявените му ученици.   Очаквайте видеото от събитието. Smile

Коментари 13

28.02.2008 ivo

Profile

"Честито!" и от мен!

Drinks

13.02.2008 anilenas

Profile

   Колега bozhinov, толкова искрена и единодушно изразена радост за нещо, което се отнася до педагог, не съм нито чувала, нито виждала скоро. Това, разбира се, си е чисто Ваша заслуга. Освен всичко, което правите за учениците си и за нас конкретно в този сайт, Вие дадохте по възможно най-естествения начин ясен знак за приятелство, което ни е толкова необходимо ,при трудностите стоящи пред гилдията за преодоляване.Благодаря Ви и за това!Wilted Flower

12.02.2008 kr_bozhinov

Profile

Благодаря Ви колеги за добрите думи и пожелания.

За тази награда сте достойни и вие като едни от учителите с визия "как трябва да подобрим образованието в името на нашите ученици"

Благодаря Ви !!!

10.02.2008 geomar

Profile

Честито, господин Божинов! Wilted Flower

Благодаря за споделения опит!

10.02.2008 atlantic

Profile

Честито и от мен, колега! YesС пожелания за покоряване на върхове в науката и завладяване на хиляди детски сърца!Wilted Flower

10.02.2008 radivdani

Profile

 

 

 

 

 

                                                     ЧЕСТИТО !!!! Вие наистина заслужихте това признание !

10.02.2008 mimi70

Profile

Congratulations!Smile

I wish him heald and success everywhere!

That prize he desert it!

Now for your work.

That is not shame. That is a brain work of really teacher.

Excuse mi for my courage! I am learner just.Wink

10.02.2008 Anikolova

Profile

Поздравления и от мен! Колегата го заслужава, а едно подобно признание за усилията е жизнено необходимо на добрите учители! За да стават те все повече.

10.02.2008 crocsi

Profile

Smile Най - приятното съобщение, което можеш да прочетеш, когато ти се налага да пропуснеш посещението в сайта един ден по уважителни причини !

Честито на уважаваният от мен колега г- Божинов ! Внасям корекция : към учениците му в Ботевград да присъедините и нас Wink , които непрекъснато разчитаме на него  по различни  въпроси ( ние сме му ученици и колеги Embarrassed ) .

 Желая му много здраве и късмет ! Разчитам на него да ни помага ,в някои начинания тук в сайта!

Wilted FlowerDrinks

10.02.2008 viliponcheva

Profile

 "С изключително уважение към Вас и темите, които предлагате и обосновавате!"

С това изречение завърших коментар към тема за Интернет-етикета на господин Красимир Божинов. Сега ще повторя -

"С изключително уважение към Вас и темите, които предлагате и обосновавате!"

Честита награда!Wilted Flower